Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Albi dhe Alba në prag fejese? Reagon për herë të parë koreografi i njohur!

Albi dhe Alba në prag fejese? Reagon për herë të parë koreografi i njohur!
June 24
13:23 2018

 

Ditën e djeshme në mjaft media online u shkruajt se koreografi i njohur i Tv Klan, Albi Nako dhe ballerina Alba Hoxha janë në prag fejese.

Madje, IconStyle shkruante se të dy kishin nisur përgatitjet e ndërrimit të unazave dhe se lidhja ishte familjarizuar.

Ndërkohë, në kuadër të këtyre lajmeve ka reaguar vetë koreografi, Albi.

Në një prononcim për RevistaClass, koreografi ka mohuar kategorikisht këto lajme duke u shpreh se lajmet nuk janë të vërteta.

“Nuk është i vërtetë ky lajm. Unë nuk jam fejuar”, – ka thënë Albi në prononcimin e tij. Epo, Albi ka mohuar faktin që është i fejuar ama planet për ndonjë fejesë të mundshme nuk janë mohuar.

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje