Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Albërije Hadërgjonaj më seksi se kurrë: “Faleminderit Zot për këto forma!”

Albërije Hadërgjonaj më seksi se kurrë: “Faleminderit Zot për këto forma!”
July 10
21:55 2016

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka postuar në Instagram një video ku tregon format e saj trupore, në ballkon të atij që duket si një resort.

Hajde priti komentet: ‘Albërija operacione nga koka tek këmbët. Unë kam një përgjigje: ‘Ushqehuni mirë dhe palestër.”, – shkruan këngëtarja në profilin e saj në Instagram.

Ajo nuk ka harruar të falenderojë edhe Zotin për këto forma: “Dhe faleminderit Zot për linjat sepse pa dorën tënde nuk do të arrija të kisha trup me kaq proporcione të mira. Ju uroj një mbasdite të bukur”

Nuk besojmë se ka dikush ndonjë gjë për të shtuar pas kësaj videoje:

Komento
Shperndaje