Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Albano Bogdo na prezanton për herë të parë me partneren: “Dashuria e jetës sime”

Albano Bogdo na prezanton për herë të parë me partneren: “Dashuria e jetës sime”
June 20
14:18 2019

Në profilin e aktorit të humorit, Albano Bogdo shohim plot foto e video nga puna e tij dhe shumë pak nga jeta personale. Por ditën e sotme, ai ka vendosur të ndajë me ne një foto me personin që e bën të lumtur.

“Dashuria e jetës sime.”- shkruan ai dhe duket se kështu na prezantoi për herë të parë me partneren e tij të re. Ata shfaqen krahë njëri-tjetrit, Albano teksa e ledhaton dhe ajo, identiteti i së cilës ende nuk dihet, e buzëqeshur.

Menjëherë kanë vërshuar komentet për të uruar çiftin. Kjo është lidhja e parë që aktori bën publike që pas ndarjes nga e fejuara 3 vite më parë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje