Blitz

 Breaking News

Albana Osmani poston foto të 17 viteve më parë, krahason veten me Oprah Winfrey!

Albana Osmani poston foto të 17 viteve më parë, krahason veten me Oprah Winfrey!
June 13
11:10 2019

Shpeshherë moderatorja Albana Osmani publikon në rrjetet sociale foto nga e kaluara e saj. Sot ajo ka publikuar një foto të ID-së së Top Channel që e ka marrë 17 vjet më parë. Në foton e saj Albana është me flokë të shkurtra, bjonde shumë ndryshe nga ajo që është sot.

“Ndjehem si sot dhe pse kaluan 17 vite ! Çfarë beri Oprah Winfrey në jetë … Realizoi çdo ëndërr të saj me klas dhe dinjitet ! Kaq e bekuar dhe kaq e lumtur faleminderit publikut më të mirë në botë”.- ka shkruajtur themeluesja e nismës “Ti je një luledielli”.

Rikujtojmë se veç ekranit dhe moderimit, Albana është duke çuar përpara nismën e saj “Ti je një luledielli” në ndihmë të fëmijëve të sëmurë. E mesa duket pas kësaj Albana njëlloj si Oprah Winfrey ja ka dalë që çdo ëndërr të sajën ta bëjë realitet./Blitz.al/

Share