Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Albana Osmani kthen gjithçka në art

June 26
17:35 2016

Dalja e moderatores Albana Osmani në tapetin e kuq të “Top Music Awards” u komentua nga mediat online për shkak të dekoltesë sensuale prej së cilës dukej qartë që nuk mbante reçipeta. U shkrua se Albana guxoi të tregonte “dardhat” duke iu referuar gjoksit të saj.

Moderatorja ka reaguar plot humor ndaj kritikave të portaleve për “dardhat” duke e kthyer gjithçka në art. Bashkangjitur autoportretit me rërë dhe dardha në vend të gjoksit, Albana Osmani shkruan: “Arti është e vetmja gjë serioze në botë dhe artisti është i vetmi person, i cili nuk është kurrë serioz”.

Etiketimet
Shperndaje