Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Albana Osmani ka një problem që pak femra e kanë!

Albana Osmani ka një problem që pak femra e kanë!
May 25
14:06 2016

Të gjithë mund të themi se i lakmojmë format fizike të Albana Osmanit. Sa herë që ajo poston foto në rrjetet sociale apo edhe tek shfaqet mbrëmjeve në emisionin investigativ “Fiks fare” duket qartë se moderatorja kujdeset për  fizikun e saj.

Siç shumëkush duhet ta ketë parë në Instagram nga fotot që vetë Albana poston, ajo pëlqen të ushqehet shëndetshëm dhe shkon shpesh në palestër.

Mëngjesin e sotëm duket se Albana është ngritur me një motivacion të çuditshëm: të shtojë kilogramët që i ka humbur me mund! Në ditët e sotme kemi dëgjuar që shumë ushtrohen dhe mbajnë dieta ekstreme për t’u dobësuar dhe femrat sidomos e vuajnë shumë këtë pjesë, por ka edhe nga ato  si Albana që, pasi e arrijnë qëllimin, dëshirojnë të bien sërish pre e tundimit, siç është ushqimi. “Po ha të shtoj kilogramët që kam humbur, por s’kam kusur”, – ka shkruar moderatorja në Snapchat.

Shperndaje