Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Alban Skënderaj vjen me një bashkëpunim që do t’i habisë të gjithë?

Alban Skënderaj vjen me një bashkëpunim që do t’i habisë të gjithë?
July 30
00:31 2016

Çdo gjë është e mundur … edhe ky bashkëpunim!

Alban Skënderaj mund të vijë me një bashkëpunim, tepër të veçantë dhe jo të zakontë gjithashtu.

Me kë do të thoni?

As më pak e as më shumë, veçse me Zef Bekën.

Të paktën kështu na thotë Bes Kallaku, i cili ka postuar një foto të dy këngëtarëve dhe thotë me humor: “Së shpejti, bashkëpunimi më i ri i Alban Skënderajt, pritet kënga që do thyejë rekordet.

Alban Skenderaj & Zef Beka – Ku po shkon me drapër n’dor”.

“Të themi të drejtën, mezi po e presim këtë këngë..”, – do të thoshim nëse do të ishte e vërtetë, pasi e gjitha është një shaka nga ana e Besit. /Blitz.al/

Shperndaje