Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Alban Skënderaj uron festat me foton më të ëmbël në botë…

Alban Skënderaj uron festat me foton më të ëmbël në botë…
December 24
16:42 2016

Kantautori Alban Skënderaj ka uruar të gjithë shqiptarët me rastin e Krishtlindjes dhe Vitit të Ri.  Ai ka postuar një foto në profilin e tij në Instagram, ku i dhuron një puthje bashkëshortes së tij Miriam Canit dhe ku e pranishme është edhe e vogla e tyre, Ameli.

Ameli duket shumë e lumtur me dhuratën që mban në duar, por në të njëjtën kohë edhe për dashurinë që e rrethon.

Ky vit duket se ka qenë shumë i suksesshëm për Alban Skënderajn, pasi ka publikuar një sërë hitesh e projektesh të reja muzikore./Blitz.al

Image may contain: one or more people, christmas tree and indoor

Gezuar festat ❤️

A photo posted by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Komento
Shperndaje