Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Alban Skënderaj, Miriamit: “Ti i dhe kuptim jetës sime”

Alban Skënderaj, Miriamit: “Ti i dhe kuptim jetës sime”
May 30
16:44 2016

“Ti i dhe kuptim jetës time. Gëzuar, dashuria ime! Të dua çdo ditë e më shumë!”

Këtë formë ka zgjedhur këngëtari Alban Skënderaj për t’i uruar ditëlindjen e 31-të bashkëshortes së tij Miriam Cani.

Albani ka postuar një foto të këngëtares në profilet e tij në rrjetet sociale, duke cituar vargje nga kënga “Unë dhe ti”, e lançuar pak muaj më parë, për t’i shprehur asaj dashurinë.

Blitz.al i uron Miriamit edhe 100 vite të tjera dhe jetë të lumtur!

Shperndaje