Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Alban Ramosaj sfidon të ftohtin i zhveshur

Alban Ramosaj sfidon të ftohtin i zhveshur
December 15
18:01 2016

Ai është padyshim një nga këngëtarët më të mirë dhe më në zë të momentit. Në trilogjinë e këngëve të tij të fundit, Albani u shfaq si një djalë i ëmbël, i dashuruar dhe i ndrojtur.

Ditën e sotme, këngëtari ka treguar edhe një anë tjetër të tijën: guximtarin!

Në një postim në Instagram, Ramosaj shfaqet topless duke na treguar muskujt e tij.

“Unë nuk e ndiej të ftohtin”, – shkruan këngëtari i “Aurora” në foto.

Duket se pas fitores së parë në “Kënga Magjike”, Albani ka festuar duke u zhveshur. /Blitz.al/

 

I CANT FEEL THE COLD #? #LLAPJONMADAFAKA #CABBAGE

A photo posted by Poseidon (@albanramosaj) on

Shperndaje