Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Alban Ramosaj ka përparuar shumë në këtë pikë

Alban Ramosaj ka përparuar shumë në këtë pikë
October 29
11:28 2016

Mund të pranojmë pa frikë që Alban Ramosaj është një nga djemtë më seksi të showbiz-it.

Pra, po flasim për format trupore të Albanit, të cilat janë kthyer në prioritet jo vetëm në këta dy muajt e fundit, po edhe përgjatë gjithë sezonit veror. Këtë na e ka treguar me postimet e tij në rrjetet sociale.

Ai ka postuar vazhdimisht foto e video nga palestra apo duke kryer ushtrime të ndryshme, qofshin këto për krahët, këmbët apo pjesët e tjera të trupit.

Kush punon është e sigurt që do t’ia arrijë qëllimit!

Albani ia ka arritur qëllimit të tij për të pasur një trup të tonifikuar dhe këtë e kemi mësuar me postimin e fundit në Instagram, ku shfaqet gjysmë i zhveshur.

Edhe pse ka një trup për t’u admiruar, Albani ka akoma punë për të bërë, pasi në foton e fundit shkruan “progressing/po përparoj”. Tashmë le të presim ç’do të na tregojë muajin ardhshëm!  /Blitz.al/

#Progressing

A photo posted by Poseidon (@albanramosaj) on

??? #DanceWithMe

A photo posted by Poseidon (@albanramosaj) on

#NobisWellnessCenter #Everlast #TeamEverlast // ? by @artemishajdini

A photo posted by Poseidon (@albanramosaj) on

Arururururu *runs around the fireplace* ?: alban_ramosaj

A photo posted by Poseidon (@albanramosaj) on

Arururururu *runs around the fireplace* ?: alban_ramosaj

A photo posted by Poseidon (@albanramosaj) on

Komento
Shperndaje