Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Alba Çobaj shpërthen kundër Zefina Hasanit

Alba Çobaj shpërthen kundër Zefina Hasanit
April 13
22:00 2016

Largimi i producentes Zefina Hasani nga Top Channel u përfol shumë gjatë këtyre ditëve. Pati reagime të shumta pro dhe kundër saj. Vetëm pak ditë pas vendimit të Zefinës, Alba Çobaj ka vendosur të “godasë”.
Ajo ka shkruar, pak minuta më parë, në Facebook: “Jam shumë e lumtur që po e them këtë fjali për të disatën herë: “Karma exist. Bye bye Zefina!”
E kontaktuar nga Blitz.al për të mësuar diçka më shumë në lidhje me statusin, Alba ka thënë se e ka bërë këtë postim për disa arsye personale, të cilat nuk dëshiron t’i bëjë publike.

Kjo na bëri edhe më shumë kuriozë. Ç’të ketë ndodhur vallë mes tyre? Di gjë ndonjëri prej jush?

image

Komento
Etiketimet
Shperndaje