Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Alba Çobaj largohet nga “IN Tv” : “Nuk i harroj as ata që më bëjnë mirë, as ata që më bëjnë keq!”

Alba Çobaj largohet nga “IN Tv” : “Nuk i harroj as ata që më bëjnë mirë, as ata që më bëjnë keq!”
October 06
14:25 2016

Ish-banorja e “Big Brother”, Alba Çobaj, fill pas eksperiencës në atë program u aktivizua në televizion. Ajo nisi një emision të sajin në televizionin rinor “In Tv”. Mirëpo kur mendohej se gjithçka po shkonte mirë me emisionin e saj në këtë televizion duket se Alba ka vendosur ta lërë në gjysmë këtë eksperiencë dhe është larguar.

Me anë të një statusi në Facebook pak minuta më parë ajo ka shkruar:

alba

Siç duket, Alba ka pasur edhe ndonjë pakënaqësi nga kolegë apo punonjës të tjerë të televizionit. Megjithatë, mund të themi se Alba është një vajzë sportive dhe që nuk e lejon veten të qëndrojë në hije pa treguar se çfarë di të bëjë më mirë, si dhe dashurinë që ka ndaj televizionit, kështu që me shumë mundësi do ta shohim sërish shpejt në ekran! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje