Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Akuza të reja ndaj Ronaldos nga një tjetër ish e dashur:” Më ka kërcënuar me foto porno është një frikacak”

Akuza të reja ndaj Ronaldos nga një tjetër ish e dashur:” Më ka kërcënuar me foto porno është një frikacak”
January 10
15:12 2019

E intervistuar nga presigjozja “The Sun” Jasmine Lennard ish e dashura e Cristiano Ronaldos 10 vite më parë, modele dhe konkurente në Big Brother në Angli ka  sjellë akuza të reja kundër sulmuesit të Juventusit. Kjo ka ndodhur pas rastit të bujshëm mbi përdhunimin e Kathryn Mayorga.

Jasmine ka shpjeguar me detaje se çfarë ka ndodhur me Ronaldon dhe shprehet se:

“Ai është një psikopat. Më pyeste se si do të reagonte babai im duke parë fotot e mia nudo. Ai më ka kontaktuar vazhdimit 18 muajt e fundit por i thashsë nuk dua të jem “dashnorja” e tij. Unë nuk kam frikë nga Ronaldo sepse është një frikacak dhe po i kam mbajtur të fshehta të gjitha sekretet e tij të pista për një kohë shumë të gjatë dhe janë shumë, unë kam prova për këto. Tani do të bëj gjithçka për të ndihmuar  Kathryn Mayorga me rastin e saj të përdhunimit kundër Cristiano Ronaldos. Njerëzit nuk e dinë se çfarë është ai i aftë të bëj dhe nëqoftëse do të dinë vetëm gjysmën e asaj do të tmerroheshin”.

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje