Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aktorja shqiptare humb patentën. Ja shpërblimi për personin që arrin t’ja gjejë

Aktorja shqiptare humb patentën. Ja shpërblimi për personin që arrin t’ja gjejë
September 21
19:27 2017

Mesa duket aktores Olta Daku, dita e sotme i ka rezervuar një suprizë jo fort të këndshme.

Gjatë një postimi në profilin e saj të Facebook, Daku e ndodhur momentalisht në Korçë, lajmëron për humbjen e patentës.

Duke kërkuar ndihmë për gjetjen e saj, ajo njëkohësisht ofron një shpërblim interesant. ‘Kush e gjen patentën ka një të eërasur’- shkruan Olta

Aktorja  e mirënjohur, Olta Daku dy ditë më parë ka interpretuar në komedinë ‘8 Femrat’, në Teatrin e Ri të Korçës, për tu rishfaqur me po të njëjtin projekt në Tiranë, përkatësisht në datat 27-28-28-29-30-1 dhe 5-6 tetor.

/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje