Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aktorja që duam aq shumë është në pritje të ëmbël!

Aktorja që duam aq shumë është në pritje të ëmbël!
November 30
09:10 2016

Aktorja Amanda Syfried ka treguar se është në një pritje të ëmbël. Në një event, veshur me një fustan të vogël të zi, ajo ka treguar barkun e rrumbullakosur. Syfried është në pritje të fëmijës së parë me bashkëshortin e saj, aktorin Thomas Sadoski.

Çifti është martuar në shtator dhe që prej atëherë Amanda e ka mbajtur  gjatë gjithë kohës unazën e fejesës në dorë.

amanda

Kujtojmë se Seyfried dhe Sadoski janë takuar në një shfaqje, “The Way We Get By”, vitin e kaluar, kur nisën dhe romancën e tyre. Për mediat ata e bënë të njohur lidhjen e tyre në muajin mars. /Blitz.al/

Shperndaje