Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aktorja më e mirë shqiptare? Motra e Olta Gixharit sapo na dha një përgjigje… dhe nuk është aspak Olta!

Aktorja më e mirë shqiptare? Motra e Olta Gixharit sapo na dha një përgjigje… dhe nuk është aspak Olta!
February 24
23:54 2018

Shumë e njohin si gazetarja e politikës dhe e showbizzit, të tjerë si motra e aktores Olta Gixhari, por tashmë Gerta Gixhari ka arritur të krijojë një profil të sajin në të dy zhaneret e gazetarisë.

Thumb e ka shkëputur Gertën nga emisioni i saj, “Siluetë” për të dhënë një intervistë alla “Thumb” ku ndër të tjera është pyetur edhe për aktoren më të mirë shqiptare.

Nëse të gjithë prisnim të thoshte emrin e së motrës, Oltës, Gerta na ka treguar se për të është dikush tjetër aktorja më e mirë shqiptare.

“Unë mund të them një personazh që më pëlqen, Olta Daku”, – ka thënë Gerta.

Intervistën e plotë të moderatores e gjeni më poshtë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje