Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aktorja e njohur sjell në jetë fëmijën e saj të parë

Aktorja e njohur sjell në jetë fëmijën e saj të parë
April 08
10:53 2016

Aktorja e njohur hollivudiane Anne Hathaway dhe bashkëshorti i saj, Adam Shulman, sollën në jetë  fëmijën e tyre të parë. “Huffington Post” raporton se fëmija është djalë dhe emri i tij është Jonathan Rosebanks Shulman.

Hathaway dhe Shulman janë bashkë që prej vitit 2008, ndërsa kanë katër vjet martuar.

Thashethemet rreth shtatzënisë së aktores lindën në nëntor të vitit të kaluar, por konfirmimi erdhi vetëm në janar me anë të një postimi në Instagram, kur aktorja postoi një  foto me bikini ku i dukej barku i fryrë.

Etiketimet
Shperndaje