Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aktorja e njohur sjell në jetë fëmijën e saj të dytë. Është një djalë

December 02
09:27 2016

LOS ANGELES, CA - DECEMBER 19: Actors Ashton Kucher and Mila Kunis attend the game between the Oklahoma City Thunder and the Los Angeles Lakers at Staples Center on December 19, 2014 in Los Angeles, California. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and or using this photograph, User is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. (Photo by Stephen Dunn/Getty Images)

Mila Kunis dhe bashkëshorti i saj Ashton Kutcher janë bërë prindër të një djali. Aktorja e njohur ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë  në datën 30 nëntor dhe mbrëmjen e kaluar, përfaqësuesi i saj ka konfirmuar lajmin. Ata janë gjithashtu prindër të një vajze, Wyatt Isabelle, e lindur në tetor të vitit 2014. Ashton është shprehur më parë se vogëlushja e tyre është shumë e lumtur që shumë shpejt do të takonte vëllain e saj.

“Ajo e di që ka diçka në barkun e mamit dhe e di që nuk bëhet fjalë për një kukull plastike”,- është shprehur Kutcher.

Përpara se të martohej me Kutcher, Mila ka qenë në një lidhje prej 9 vitesh me aktorin e “Home Alone”, Macaulay Culkin. Ndërsa Kutcher u martua në vitin 2005 me Demi Moore, por pas 6 vitesh çifti u divorcua./Blitz.al/

Komento
Shperndaje