Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aktorja e njohur do të heq dorë nga aktrimi: Së shpejti do të aktivizohem në politikë!

February 19
11:59 2018

Related image

Tingëllon paksa çuditshëm që pas shumë vitesh karrierë në aktrim, ti futet politikës. Ky lajm ka zhgënjyer së tepërmi fansat e saj.

Jennifer Lawrence ka thënë në një intervistë se do të tërhiqet nga aktrimi dhe do të aktivizohet në politikë. Këtë vit pritet që ajo të shfaqet në dy filma.

Kohë më parë Lawrence ka thënë se do të tërhiqet nga aktrimi për tu fokusuar në një fermë kafshës, më pas ka thënë se do të merrej me poçeri e tani ka vendosur ti futet poliktikës.

Mesa duket vetë aktorja nuk e di ende se çfarë kërkon, kshtu që mbetet për tu parë nëse do ti futet politikës apo kjo është thjesht një deklaratë si ato të mëparshmet./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje