Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë një djalë

Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë një djalë
June 20
11:47 2018

Të gjithë e njohim aktoren e njohur Eva Longoria e cila u bë edhe më e famshme pas serialit “Shtëpiake të Dëshpëruara”. Ajo dhe bashkëshorti i saj Jose Baston janë bër prindër të një djali. Çifti kanë zgjedhur një emër shumë të veçantë për të birin dhe kanë vendosur ta quajnë Santiago Enrique.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë ata me Hola USA ku kanë treguar se djali i tyre ka ardhur në jetë ditën e djeshme.

“Jemi shumë mirënjohës për këtë bekim të bukur”- u shprehën ato për Hola duke treguar se çdo gje ka shkuar mire dhe ajo Eva lindi në Cedars Sinai Medical Center në Los Angelos.

Lajmi për shtatzëninë e aktores qarkullloi në dhjetor të vitit të kaluar. Bashkëshorti i saj Jose është baba edhe it re fëmijëve të tjerë nga martea me Natalia Esperon.

Komento
Shperndaje