Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aktori seksi zhvishet sërish. Këtë herë tregon muskujt e barkut…

August 26
11:15 2016

Orando Bloom është shfaqur në plazhin e Malibu-së në superformë këtë javë. Fotot e Orlandos me pantallona të shkurtra kanë bër xhiron e internetit. Ai ka marrë qenin e tij për një shëtitje përpara se të futej në det dhe më pas  është bashkuar me një grup miqsh ndër të cilët ishte edhe sërfisti Laird Hamilton.

Foto të tilla kanë qarkulluar edhe disa kohë më parë nga pushimet në Sardenjë, ku Orlando shfaqte trupin me muskuj (dhe jo vetëm), në krahët e të dashurës së  tij Katy Perry./Blitz.al/

Shperndaje