Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aktori i “Portokalli”-së i jep fund beqarisë

October 05
13:34 2016

Rezart

 

Aktori i njohur për rolin e Betim Spërdhimës në spektaklin e humorit “Portokalli”, Rezart Veleshnja, i ka dhënë fund beqarisë ditën e djeshme.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë Veleshnja, i cili ka postuar një foto në profilin e tij në Instagram, ku shfaqet bashkëshortja e tij dhe shkruan: “Vera, që sot je zonja Veleshnja!” Për sa i përket ceremonisë apo detajeve të tjera lidhur me dasmën, aktori ka zgjedhur të mos i tregojë në rrjetet sociale.

Ata shpallën fejesën e tyre në prill të këtij viti dhe tashmë kanë vendosur ta bëjnë vitin 2016 vitin e dashurisë dhe celebrimit në martesë. Urime Betim…domethënë Rezart! /Blitz.al/

Vera qe sot je zonja Veleshnja??

A photo posted by @rezart.veleshnja on

fff

Etiketimet
Shperndaje