Blitz

 Breaking News

Aktori i “Portokallisë” bëhet pjesë e filmit të Ermal Mamaqit

Aktori i “Portokallisë” bëhet pjesë e filmit të Ermal Mamaqit
August 18
12:49 2019

Pak nga pak kanë filluar të zbulohen aktorët që do të marrin pjesë në filmin “I love Tropoja” të Ermal Mamaqit.

Mes tyre janë emra të njohur si: Bleona Qerreti, Enca dhe Uindi Haxhia, Arjola Demiraj, Skerdi Faria etj.

Por sot nëpërmjet një postimi në Instagram, ai ka zbuluar se pjesë e kastit do të jetë edhe aktori i Portokallisë Irgen Çela ose i njohur ndryshe si Xhoda.

Ermali ka publikuar një foto e cila duket që është shkrepur nga xhirimet e filmit.

Mbetet për tu parë se kush do të jenë pjestarët e tjerë të kastit të “ I love Tropoja”./blitz.al

Share