Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aktori i njohur i shkatërruar nga alkooli, regjistrohet në një në qendër rehabilitimi

Aktori i njohur  i shkatërruar nga alkooli, regjistrohet në një në qendër rehabilitimi
August 23
15:25 2018

Aktori i njohur Ben Affleck është regjistrua në një qendër rehabilitimi për detoksifikimin nda alkoolit. Ai ditët e fundit është fotografuar jashtë shtëpisë së tij në Los Anxhelos ndërsa kishte në dorë shishe me alkool.  Ajo që e shtyu për tu regjistruar ishte gruaja e tij Jennifer Garne dhe e shoqëroi personalisht Aflleck në rehabilitim sepse ai ishte i vetëdijshëm për veprimet e tij.

Aktori në muajt e fundit ishte arratisur me modelen e PlayBoy Shauna Sexton me të cilën kishte festuar ditëlindjen e tij. Ishte Sexton ajo që tha se Affleck ishte i varuar ndaj Uiskit.

Mardhënia romantike mes Affleck dhe Jennifer Garner ka kohë që është ftohur por shqetësimi i saj këto kohë nuk është kjo por serioziteti i Affleck dhe mbështetja tek ai për bashkëprindërimin. Ata kanë tre fëmijë, Violet, Seraphina dhe Samuel.

“Unë dua shërimin e tij dhe nuk do ta lë derisa të bëhet i matur” – tha ajo kohët e fundit duke folur për aktorin.

/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje