Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aktori i njohur i “Portokallisë”, bëhet baba për herë të dytë, vjen në jetë …

Aktori i njohur i “Portokallisë”, bëhet baba për herë të dytë, vjen në jetë …
April 18
08:33 2018

Ashtu siç ju treguam disa ditë më parë që aktori i njohur i portokallisë do të bëhet baba për herë të dytë sot ka ardhur momenti. Marin Orhanasi ka postuar në Instagram një foto ku ka treguar se bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë djalin e tyre të dytë.

Aktori nuk ka nguruar të tregojë edhe emrin e vogëlushit  i cili quhet Ueis. Ai në foton e postuar ka bashkangjitur një shkrim ku thuhet:

“Ueis Orhanasi. Mirë se erdhe bir. Zot faleminderit”

Stafi i Blitz.al i uron jetë të gjatë Ueisit.

 

Komento
Shperndaje