Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aktori i njohur i jep fund romancës vetëm 3 muaj pasi u shpreh se ishte i fejuar

Aktori i njohur i jep fund romancës vetëm 3 muaj pasi u shpreh se ishte i fejuar
October 12
14:14 2017

Robert Pattison dhe Fka twigs raportohen ti ketë dhënë fund romancës së tyre, vetëm tre muaj pasi aktori u shpreh se ishin në një farë mënyre të fejuar. ifti nisi të shoqërohej me njëri-tjetrin ne shtator 2014 dhe u përfol se u fejuan 7 muaj më vonë, edhe pse çifti refuzoi ta konfirmonte apo ta mohonte kërë thashethem

Ylli i “Twilight”raportohet t’i ketë dhënë fund romancës pasi ndihej i lodhur nga fakti i të qënurit larg njëri-tjetrit.

Një burim i afërt me çiftin ka thënë për “The Sun”: “Muajt e fundit ata kanë qëndruar larg njëri-tjetrit, duke kalur shumë pak kohë së bashku. Rob është i lodhur nga ky fakt dhe ka vendosur t’i japë fund fejesës. Pas kaq shumë kohë së bashku , ata ende kanë ndjenja për njeri-tjetrin”.  /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje