Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aktori i njohur i Apartamentit 2XL bën një deklaratë të fortë: “Kam fjetur me Eliona Pitarkën”

Aktori i njohur i Apartamentit 2XL bën një deklaratë të fortë: “Kam fjetur me Eliona Pitarkën”
April 22
15:52 2018

Eliona Pitarka është një na aktoret e Apartamentit 2XL. Përveç aktrimit ajo njihet edhe për format e saj të mira.

Mbrëmjen e djeshme në emisionin e Roza Latit “Why not” ka qenë i ftuar një nga aktorët e tjerë të 2XL, Eglein Laknori.

Image result for eglein laknori

Pyetja nga fansat, për aktorin ka qenë nëse do të donte të flinte një natë me kolegen e tij, por përgjigja ka qenë befasuese.

“Kam fjetur në 2XL, kollaj fare”.-ka thënë Egleini, sigurisht që me këtë ka dashur të nënkuptojë netët teksa bëjnë provat e shfaqjes ose edhe për fjetjet gjatë shfaqjes të cilat janë thjesht të improvizuara./Blitz.al/

Komento

Shperndaje