Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aktorët e Hollywood-it që e filluan karrierën e tyre si pornostarë

Aktorët e Hollywood-it që e filluan karrierën e tyre si pornostarë
September 13
12:08 2016

5.Matt Leblanc

Picture 1 of 5

Matt Leblanc u bë i famshëm në shfaqjen televizive “Friends”, ku ka luajtur rolin e Joey-t. Në mes të viteve '90 ai ka luajtur në seritë pornografike të “Red Show Diaries”. Kjo ishte e vetmja periudhë e keqe sepse më pas ai u bë shumë i dashur për publikun dhe madje në sezonin e fundit të “Friends” ai ka marrë 1 milion $ për episod.

Çdokush ka ulje dhe ngritje në jetë, ashtu si njerëzit e zakonshëm edhe të famshmit kanë sekretet e tyre. Shumica prej nesh i njohin të famshmit si yje Hollywood-i. Por çfarë kanë bërë ata që kanë arritur këtë status?

Një sekret që mbajnë të fshehur disa prej yjeve të Hollywood-it është se ata e kanë filluar karrierën e tyre në pornografi dhe më pas janë bërë të suksesshëm dhe mjaft të famshëm. Shfletoni galerinë për të parë se cilët janë disa prej tyre./Blitz.al/

Komento
Shperndaje