Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aksidentohet këngëtarja shqiptare

Aksidentohet këngëtarja shqiptare
October 11
15:25 2016

Këngëtarja Zanfina Ismaili është aksidentuar para pak minutash.

Ajo ka qenë duke udhëtuar me makinën e saj kur është përplasur me një tjetër automjet. Gazeta “Express” ka publikuar disa foto të aksidentit dhe shkruan se këngëtarja nuk është dëmtuar fizikisht. Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar të dyja mjetet. Zanfina ka konfirmuar se është mirë, nuk ka pësuar asnjë lëndim dhe aktualisht ndodhet në polici për të dhënë deklaratën.

Këngëtarja është shprehur se ka qenë ajo shkaktarja e përplasjes./Blitz.al/

zanfi

z1 z2

Komento
Shperndaje