Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aksidentohet këngëtari i njohur: Jep mesazhin për fansat me krahë të fashuar!

Aksidentohet këngëtari i njohur: Jep mesazhin për fansat me krahë të fashuar!
October 16
21:45 2017

Ylli i muzikës pop, Ed Sheeran, është shtruar me urgjencë në spital pasi ka bërë një aksident me biçikletën e tij në Londër.

Këngëtari, shkruhet se ka thyer një krah kur u përplas me një makinë, megjithatë ai nëpërmjet një fotoje në Instagram ka siguruar fansat se çdo gjë është mirë.

Ai shkruajti: “Bëra një aksident me biçikletë dhe po pres disa këshilla mjekësore pas trajtimit nga mjekët. Asgjë serioze”. Këtë postim e shoqëron me një foto ku duket krahu i tij i djathtë i fashuar. /Blitz.al/

 

 

 

 

Komento
Shperndaje