Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aksesori i veçantë i Klaudia Pepës…

Aksesori i veçantë i Klaudia Pepës…
October 25
18:27 2016

Balerina Klaudia Pepa, e cila po zhvillon karrierën në Itali, njihet edhe për stilin e saj të veçantë të veshjes. Fotot që ajo poston në rrjetet sociale ngjajnë me ato të fashionisteve.

Ajo që na ra në sy këtë herë është çadra e saj “Pasotti”, e cila kombinohet perfekt me veshjen e saj. Çadrat “Pasotti” janë “handmade” dhe ajo që i bën shumë të veçanta janë lulet në brendësi të tyre. Një aksesor i tij kushton rreth 250 dollarë.

Pak ditë më parë, Klaudia Pepa ka hapur edhe shkollën e saj të baletit në Itali./Blitz.al

pasotti_Style 257 - 21065-30 - Handle P11

Shperndaje