Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ajola Xoxa ka disa fjalë dashurie për Erion Veliajn: “Shiko yjet, shiko si…”

Ajola Xoxa ka disa fjalë dashurie për Erion Veliajn: “Shiko yjet, shiko si…”
June 18
17:57 2018

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erjon Veliaj dhe Ajola Xoxa me 1 qershor na dhanë lajmin e bukur se ata do të bëhen prindër për herë të parë vjeshtën e këtij viti.

Kryebashkiaku Veliaj njihet është një frekunetues i rregullt i rrjeteve sociale dhe shpesh ndan edhe dedikime për bashkëshorten e saj. Por janë të radha dedikimet e Ajolës për Erjonin, ajo është më e rezervuar dhe janë të rralla fjalët e mira për bashkëshortin e saj.

Duket se këtë herë ajo ka vendosur të shkruaj diçka edhe pse shkurt fjalia përmban një kuptim të veçantë . Në një foto ku çifti duken duke parë diçka drejt qiellit Ajola shkruan:

“ Shiko yjet, shiko si ata shkëlqejnë  për ty”

Ata kanë marrë mjaft komente pozitive dhe duket se kryebashkiaku i Tiranës dhe bashkëshortja e tij janë kthyer në një prej çifteve më të preferuar në kryeqytet  .

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje