Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ajo që mësuam për të dashurin e ri të RiRi-t tregon se ajo nuk di KURRË të zhgënjejë me zgjedhjet e saj

Ajo që mësuam për të dashurin e ri të RiRi-t tregon se ajo nuk di KURRË të zhgënjejë me zgjedhjet e saj
June 28
15:11 2017

Sot jemi zgjuar me fotot e Rihannës dhe të dashurit të saj duke u puthur (le të themi) në pishinë.

Foto janë shpërndarë në çdo rrjet të mundshëm social si Facebook, Instagram, Twitter, Tumblr etj. duke u kthyer në sensacionin e ditës.

Pyetja që lindi pas fotove ishte: “Kush është fatlumi?” Por rezultoi se fatlum në këtë mes ishte Rihanna.

I riu në pishinë me të është 29-vjeçari Hassan Jameel, trashëgimtari i kompanisë së makinave Toyota dhe ish-partneri i Naomi Campbell. Ai ka një vlerë prej 1,5 miliard$, ndërkohë që ka në pronësi një sërë biznesesh në të katër anët e globit.

“The Sun” shkruan se të dy e kanë marrë shumë seriozisht, por kjo nuk është gjë e madhe sepse Rihanna kohët e fundit kështu i ka marrë të gjithë meshkujt e jetës së saj…që nga Chris Brown te Drake. /Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje