Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ajo ka lindur më “këmishë”! Shumë trëndafila dhe dashuri për këngëtaren shqiptare

November 21
13:14 2017

Prej pak kohësh, këngëtarja e njohur Adelina Tahiri na ka treguar nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale se është në një marrëdhënie. Ajo publikon dhurata të ndryshme apo foto me partnerin edhe pse nuk e zbulon fytyrën e tij.

Mbrëmjen e djeshme, Adelina ka publikuar një video teksa darkonte me familjen e saj dhe duket se ka marrë edhe një dhuratë nga personi i zemrës. Një buqetë e madhe me trëndafila vetëm për të.

“Faleminderit dashuri, të dua”- shkruan Adelina.

Epo mund të themi se kjo vajzë është vërtetë me shumë fat!/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje