Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Afërdita Dreshaj sqaron të vërtetën, a është ajo shtatzënë?

Afërdita Dreshaj sqaron të vërtetën, a është ajo shtatzënë?
September 15
21:51 2018

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare Afërdita Dreshaj i dha fund beqarisë duke u martuar me hokeistin çek, Jakob Kindl. Dasma e saj u përfol shumë dhe fill pas saj dolën lajmet se këngëtarja mund të jetë në pritje të ëmbël.

Por Afërdita e ftuar sonte në “Xing me Ermalin” ka sqaruar të vërtetën. E pyetur nga Ermali ajo ka dhënë përgjigje të menjëhershme “Jo” duke mohuar kështu lajmet për një shtatzëni të mundshme.

Ajo nuk ka dhënë detaje nëqoftëse ka plane në të ardhmen për një fëmijë por për momentin ajo po shijon periudhën pas dasmësdhe ndoshta më vonë do të kemi lajme të reja.

/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje