Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Afërdita Dreshaj: “Afërdita nuk kopjon…”

July 22
12:11 2016

Ditën e djeshme, Afërdita Dreshaj ka lançuar klipin e saj më të ri “Another 1”(lexo këtu) . Një ndër veshjet që këngëtarja kishte përdorur në këtë klip ka qenë e linjës të Beyonces “Ivy Park”.

Por  është komentuar gjatë në media që Afërdita ka kopjuar veshjen nga Beyonce. Për këtë bukuroshja ka vendosur të japë një përgjigjie për të gjithë mediat që kanë hamëndësuar dhe shkruar për të. Nëpërmjet një statusi në Twitter shkruan: “Info për mediat që nuk kanë ditur për fashion. Afërdita nuk kopjon por vesh linjën e Beyonce Ivy Park!!!”

Duket se Afërditës nuk i ka pëlqyer aspak ajo që është thënë nga mediat menjëherë pas publikimit të klipit. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje