Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Adi Krasta shfaqet për herë të parë me të bijën

Adi Krasta shfaqet për herë të parë me të bijën
October 23
21:59 2016

Moderatori i njohur Adi Krasta është shumë i rezervuar sa i përket jetës së tij personale, por së fundmi duket se ai ka pranuar t’i bashkohet projektit të mbështetur nga Ambasada e SHBA-ve në Shqipëri, i cili ka në fokus marrëdhënien e ngushtë dhe të bukur mes një babai dhe bijës së tij.

Në video-mesazhin me në qendër rolin e babait te vajza si mbështetës dhe nxitës karriere, shfaqet ndër të tjerë edhe Adi Krasta me të bijën.

“Ne jemi kaq të ngjashëm. Dhe kur të vazhdosh rrugëtimin tënd, unë do të jem gjithmonë aty për të të mbështetur”,- shprehet moderatori teksa shfaqet me të bijën duke shëtitur me biçikletë. /Blitz.al/

adii

Shperndaje