Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Adelina Tahiri ndihet e dashuruar…

Adelina Tahiri ndihet e dashuruar…
October 01
10:15 2016

Këngëtarja bukuroshe, Adelina Tahiri, pasi është ndarë nga i dashuri i saj, Roland Sufo, lidhje e cila u përfol shumë në media për faktin se ky i fundit më herët ka qenë edhe partneri i këngëtares Anjeza Branka, nuk ka treguar më për ndonjë lidhje të re romantike në jetën e saj.

Mirëpo, para disa orësh ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Snapchat, ku shfaqet me një buqetë lulesh në dorë dhe ka shkruar: “Duke u ndier e dashuruar…”. Mos ndoshta bëhet fjalë për një mashkull të ri në jetën e Adelina Tahirit dhe ajo ka zgjedhur t’ua tregojë fansave në këtë mënyrë? /Blitz.al/

14537003_10210356824067543_258945540_o

 

 

Komento
Shperndaje