Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Adelina Tahiri na tregon dhomën e gjumit… Për t’u marrë shembull!

Adelina Tahiri na tregon dhomën e gjumit… Për t’u marrë shembull!
October 26
19:57 2016

Këngëtarja Adelina Tahiri, në një foto në Insta Stories, na ka treguar dhomën e saj të gjumit. Pranë Adelinës duket gardëroba, e cila është shumë e rregullt dhe teksa e kanë parë foton shumë vajza me siguri kanë pyetur veten se si mund ta mbash një gardërobë kaq të rregullt kur asaj i duhet të jetë gjatë gjithë kohës në lëvizje me turet e saj koncertore!

Fakti që ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj këtë hapësirë tejet private të saj e bën Adelinën me siguri të ndihet krenare për këtë rregull dhe pastërti që e karakterizon. /Blitz.al/

adelina

Shperndaje