Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Adelina Tahiri dhe Tuna në “listën” e Noizy-t

Adelina Tahiri dhe Tuna në “listën” e Noizy-t
March 22
00:13 2016

Reperi Noizy ishte i ftuar në emisionin “6 ditë pa Ermalin”, ku edhe foli për të kaluarën e tij në vegjëli, Anglinë, rikthimin në Shqipëri, OTR, marrëdhëniet me koleget dhe karrierën e tij.

Ashtu siç e do edhe zakoni në këtë show, Mamaqi dhe Noizy bënë një lojë, ku përballë fotove të artistëve të ndryshëm, duhej të zgjidhnin mes gotës së lëngut të qitros dhe xhek-ut. Zgjedhja e gotës me lëngun e qitros nënkuptonte se ata nuk kanë shkuar në shtrat me këngëtaren në foto, kurse gota tjetër nënkuptonte se ata kishin shkuar.

Fotot e Adelina Tahirit dhe Tunës, reperi i njohur i ka “përshëndetur” me një gotë xhek, çka nënkupton se Adelina dhe Tuna kanë shkuar me Noizy-n.
Edhe pse ishte emisioni i Ermalit, ku pothuajse çdo gjë është shaka e humor, kjo deklaratë e Noizit ishte reale.

Tani na mbetet të presim reagimin e Tunës dhe Adelina Tahirit.

Adelina Tahiri dhe Tuna në 'listën' të Noizyt

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment