Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Adelina Ismaili, zyrtarisht pjesë e serialit të njohur!

Adelina Ismaili, zyrtarisht pjesë e serialit të njohur!
December 13
18:38 2017

 

Pas një mungese të theksuar në ekran përveç intervistave, Adelina Ismaili është rithyer më në fund me një projekt të ri.

Ashtu siç u shpreh edhe në intervistën e saj ekskluzive për Thumb, Adelina është bërë pjesë e aktrimit.

Bëhet fjalë për serialin e njohur në Kosovë, “O sa mirë”, ku këngëtarja e mirënjohur do të jetë pjesë si aktore.

Këtë na e ka treguar vetë Adelina me një foto në Instagram ku falenderon të gjithë stafin e serialit për mikpritjen.

Të themi të drejtën mezi po presim të shohim Adelinën në këtë serial! /Blitz.al/

Faleminderit ekipit të « O sa mirë » për këtë nder dhe kënaqësi të madhe. Ju dua shumë ???

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Komento
Shperndaje