Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Adele siç nuk e keni parë ndonjëherë

August 18
11:00 2016

Adele duket mahnitëse edhe pa asnjë pikë grimi. Këngëtarja ka postuar disa foto pa make up në Instagram. Fotot janë bërë në prapaskenë, ku Adele shfaqet fare pa grim. Çfarë na habitin janë vetullat e saj vërtet të përsosura.

Gjithashtu në një video përsëri pa grim ajo ka shpjeguar se ka anuluar koncertin në Phoenix për shkak të gjendjes jo  të mirë shëndetësore./Blitz.al/

Shperndaje