Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Adele shumë shpejt me një këngë të re

Adele shumë shpejt me një këngë të re
May 16
18:02 2016

Me anë të një postimi në Instagram dhe Facebook, Adele na ka ngacmuar me një video 16-sekondëshe, që na lajmëron për këngën e re të këngëtares, të titulluar “Send my love (to your new lover)”.

Ndërkohë, Billboard na bën të ditur se videoja do të publikohet në Billboard Music Awards 2016, që do të mbahet më 22 maj, në SHBA.

Kënga do të jetë një vijim i single-ave të albumit “25” të Adele, “Hello” dhe “When we were young”.

Aktualisht, Adele është në mes të turneut të saj botëror promovues të “25”, si dhe në krye të klasifikimeve botërore.

Coming soon…

A video posted by @adele on

Etiketimet
Shperndaje