Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

A ka urim më të bukur se ky për një baba?

June 07
14:25 2016

Një nga figurat më të dashura të ekranit shqiptar, Ardit Gjebrea, feston sot ditën e tij të lindjes. Mes shumë urimesh që mund të marrë, më i veçanti mbetet ai i njerëzve më të afërt. Të dy fëmijët e moderatorit dhe këngëtarit, Joni dhe Anna, i kanë dedikuar nga një citim babait, mirëpo vogëlushja ka qenë ajo që i ka shkruar fjalët më të bukura që një babai mund ti thuhen ndonjëherë.

“I dashur baba,

U bëfsh edhe 100 vjeç! Të dua pafund dhe do të të dua përgjithmonë- ka shkruar Anna në një letër. Ndërkohë Joni e ka ururar në faqen e tij në Instagram duke postuar një foto ku të dy babë e bir trokasin gotat e verës :” Gëzuar shoku  im më i mirë”.

Vetë Arditi i ka shpërndarë këto urime në Facebook duke i quajtur “Thjesht dashuri”.

Shperndaje