Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

A janë ndarë Tuna dhe Patrisi? Më në fund mësohet e vërteta nga vetë çifti!

A janë ndarë Tuna dhe Patrisi? Më në fund mësohet e vërteta nga vetë çifti!
December 03
09:12 2017

“Janë ndarë Tuna dhe Patrisi!” Kjo mund të ketë qenë fraza më e lexueshme prej jush në portale këto ditë. Ishte “Prive” që fillimisht tregoi se çifti po kalonin krizë nderkohë që Tuna e kish fshirë partnerin e saj nga rrjetet sociale.

Shumë thashetheme, shumë aludime por asnjë reagim nga vetë protagonistët. E teksa rrjeti ende ‘zien’ nga kjo histori, Patrisi vendosi t’i japë fund gjithë kësaj. Ai ka postuar në Instagram një foto ku lumturisht ka dalë krahë Tunës dhe të voglit Tian.

 

“Lumturi” – ka shkruar ai përbri duke lumturuar kështu edhe gjithë ndjekësit e çiftit. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje