Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

A është Ylli Limani i dashuruar? Këngëtari flet për herë të parë

A është Ylli Limani i dashuruar? Këngëtari flet për herë të parë
February 09
23:07 2019

Pa asnjë dyshim Ylli Limani është një prej këngëtarëve më të preferuar në vendin tonë sidomos nga gjinia femërore. Për shkak të kësaj ai është folur shpesh për lidhjet e tij të dashurisë por shpeshherë ka arritur ta mbajë private këtë pjesë.

Ai ka folur për herë të parë në lidhje me këtë çështje i ftuar në Xing me Ermalin dhe tha se:

“Momentalisht jam i lumtur.Kaq mund të them.Herën tjetër kur të vij në emision do vij (çift).”

Me këtë përgjigje Ylli na la të kuptojmë se nuk është single dhe se një vajzë është në jetën e tij. Por për më shumë duhet të presim nëse këngëtari  do të na zbulojë diçka më shumë. /Blitz.al/

Share