Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

A është kjo mami më seksi shqiptare?

September 06
17:00 2016

 

 

Ledina Çelo la mënjanë karrierën e saj muzikore për t’u larguar drejt Gjermanisë, ku iu përkushtua totalisht familjes dhe fëmijëve të saj, Erlis dhe Perianna.

Pavarësisht kësaj, këngëtarja nuk harron të rithehet në vendin e saj. Këtë verë ajo ka ardhur në Shqipëri bashkë me familjen për të kaluar disa ditë në bregdetin tonë. Ledina nuk ka harruar të shkrepë edhe disa foto, të cilat e shfaqin këngëtaren më seksi se kurrë.

Dhe të mendosh se Çelo është nënë e dy fëmijëve, plot 39 vjeçe dhe ka një trup kaq të bukur, me forma perfekte…

Nëse jeni kuriozë se për çfarë fotosh po flasim, galeria e mësipërme do t’jua tregojë.

Shperndaje