Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

8 pasione të VIP-ave që nuk do t’i imagjinonit kurrë

April 30
14:53 2016

Angeline Jolie

Angeline Jolie
Picture 1 of 8

Angeline Jolie është një koleksionuese thikash dhe kamash. Asaj i ka pëlqyer të koleksionojë armë që në moshë të vogël dhe jo vetëm kaq, por edhe të dijë si t'i përdorë. Brad Pitt duhet të ketë shumë kujdes në hapat që hedh.

 

Gjithkush ka një hobi të caktuar në jetë: për disa është koleksionimi i kasetave, për dikë tjetër është piktura, këndimi  e shumë shembuj të tjerë. Hobi-t janë aktivitete jashtë profesionit apo shkollës, që në një mënyrë apo tjetër na bëjnë të arratisemi nga e përditshmja. Disa prej tyre mbeten shumë interesante, por do të habiteni se sa të çuditshëm ngjajnë personalitetet e huaj duke ushtruar pasione nga më të pazakontat dhe ekstremet.  Ja se cilat janë disa prej tyre:

Komento
Shperndaje