Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

5 aktorët indianë që duhet t’i ndiqni në Instagram

April 10
18:06 2016

 

Gjithmonë jemi mësuar të ndjekim në rrjetet sociale aktorë të famshëm nga Hollivudi, duke harruar kështu “sivëllain” e tij, Bollivudin – kompaninë gjigante të filmave hindi në Lindje. Bollivudi ka qindra aktorë, të cilët presin që ju t’i zbuloni. Ne do t’ju ndihmojmë të njiheni me 5 aktorë të famshëm indianë që duhet t’i ndiqni në Instagram.

Etiketimet
Shperndaje